سه شنبه 08 خرداد 1403

آنتی ویروس

آنتی ویروس

10 دلیل برای انتخاب  Kaspersky Endpoint Security for  Business

مدیریت اممنیت زیر ساخت و کاربران نهایی روز به روز پیچیده تر می شود و رویارویی با طیف گسترده ای از چالش های امنیتی اطلاعات نیازمند راهکارهایی هستند که بدون بیچیدگی شما را در این امر یاری کند.

1-یک پلتفورم. پلتفرم کاری کسپرسکی به طور کامل توسط مهندسان خود شرکت طراحی شده. در نتیجه از معماری کاملا یکپارچه برخوردار است. این یکپارچگی باعث می شود که مدیران شبکه تنها یک سیاست کاری امنیتی را برای مقابله با تهدیدات برای کنترل ابزارها برای رمزنگاری و سایر موارد اتخاذ نمایند.

2-یک کنسول. با استفاده از کنسول مرکزی برنامه می توانید بزاارهی فیزیکی مجازی یا همراه را کنترل و محافظت کنید. همچنین این کنسول به مدیریت وصله های امنیتی حساس مراقب بلادرنگ نرم افزارها و سخت اافزارها به همراه دریافت گزارش های مدیریتی مناسب کمک می کند.

3-یک هزینه. با راهکار کسپرسکی نیازی به صرف هزینه های گوناگون برای محافظت از سرمایه های سازمانی متفاوت ندارید. مجموعه کاملی از ابزارهای امنیتی که در یک پلتفورم واحد قرار گرفته اند به معنای جلوگیری از پرداخت هزینه های گوناگون است.

4-کنترل های انعطاف پذیر و واقعی. پیکربندی پیش فرض و یا سفارشی شده به شما در جهت تعریف سیاست های امنیتی سازمان برای مدیریت رفتارها و مجوزها کمک می کند. این ابزارها هم برای کارکنان ثابت و هم برای همکاران راه دور مناسب است.

5-امنیت آسان و سرراست ابزارهای سیار. حفاظت از ابزارهایی که به دو صورت سیار مورد استفاده قرار میگیرند و مدیریت آنها تحت عنوان MDM به صورت راه دور انجام می پذیرد. این راهکارهم از داده های سازمانی حفاظت می کند و هم از ابزارهای همراه همکاران.

6-رمزنگاری قدرتمند. با رمزنگاری داده ها چه یک فایل و چه کل دیسک در صورت بروز سرقت و یا حوادث مشابه برای نفوذگران غیر قابل استفاده خواهد بود. فناوری کسپرسکی در عین حال که برای کاربران نامحسوس است داده ها را برای نفوذگران غیر قابل استفاده می سازد.

7-مدیریت کارآمد وصله های امنیتی. پویش پیشرفته آسیب پذیری ها و مدیریت کارآمد وصله های امنیتی هموارهه شما را روز آمد نگاه داشته و  آماده مقابله با مخاطرات امنیتی می سازد.

8-ابزارهای مدیریت سیستم قدرتمند. یک جعبه ابزار قوی که در مدیریت سیستم باعث صرفه جویی در زمان می شود. انجام عملیات نظیر یک سیستم عامل تمرکز بر فعالیت های شبکه مدیریت از راه دور کنترل فعالیت های تحت شبکه مدیریت لایسنس ها حاصل این ابزار قوی و به دور از پیچیدگی ها است.

9-کسپرسکی شرکتی پیشرو در محافظت از همه انواع زیر ساخت های شبکه ای است. در نتیجه این راهکاراز محیط های ویندوز لینوکس و apple exchhangr نت ور اندروید ویندوز موبایل سیمبیان و غیره پشتیبانی می کند. همه راه های اتصال به در گاه اینترنی نیز توسط کسپرسکی محافظت می شود.

10-کارایی اثبات شده. بارها و بارها آزمون های مراکز مستقل نشان داده اند که کسپرسکی در اوج قرار دارد. پس وقت و هزینه خود را با راه حل های دیگر هدر ندهید و حفاطت در مقابل بد افزارها را به راهکارهای کسپرسکی بسپارد.