سه شنبه 08 خرداد 1403

واحد کرج

واحد کرج

واحد کرج
این واحد در اردیبهشت ماه 1387 با هدف ایجاد یک هولدینگ آموزشی، فناوری اطلاعات، کارآفرینی و اشتغال زایی در کشور تأسیس گردید. این شرکت در قدم اول با اخذ نمایندگی مجتمع فنی تهران در استان البرز در حوزه آموزش، فعالیت خود را آغاز، و پس از کسب موفقیت های متعدد همچون عنوان برترین نمایندگی (در بین بیش از 60 نمایندگی در سطح کشور) مجتمع فنی تهران در سال های 88-89-90-91 اقدام به توسعه فعالیت های خود نمود و در این راستا در استان های گیلان ، زنجان و جزیره کیش ، سه مجموعه آموزشی دیگر راه اندازی و با توجه به موفقیت در آموزش های فناوری اطلاعات و درخواست مکرر سازمان ها از سراسر کشور جهت انجام پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین پروژه های مشاوره مدیریت، اقدام به راه اندازی واحدهای مربوطه با جذب نیروهای متخصص و متعهد در سطح کشور گردید و هم اکنون پروژه های استانی و ملی بسیاری را در دست اجرا دارد.

آدرس نمایندگی البرز: کرج - پل آزادگان -روبروی مسجد مهدویه تلفن: 02632209102


واحد فردیس
همچنین این شرکت در راستای توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال ساختمان جدیدی را در شهرستان فردیس با تجهیزات مدرن راه اندازی نموده و توجه به واحد کارآفرینی از فعالیت های نوین این مجموعه می باشد.

مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز افتخار دارد به منظور رشد و شکوفایی دانشجویان و علاقمندان به آموزش در شهرفردیس اقدام به راه‌اندازی مجموعه‌ای  با فضای به مساحت تقریبی 200 متر مربع با محیطی آرام و استاندارد، مجهز به بهترین و پیشرفته ترین ابزارهای آموزشی و با موقعیت جغرافیایی فردیس قبل از فلکه سوم نرسیده به خ دهم شرقی نموده است.

هدف از افتتاح این مرکز در قلب شهر ارائه خدمات آموزشی و مهارتهای تخصصی‌وکاربردی و کسب‌وکار با انواع نرم افزارهاروز دنیا بوده است و امید است این حرکت پلی برای شکوفایی ساکنان آن شهر باشد.


آدرس نمایندگی فردیس: کرج - فلکه سوم تلفن: 02636526055


وب سایت: http://www.mftalborz.ir

ایمیل: info@mftalborz.ir