سه شنبه 06 فروردين 1398

خدمات سازمانی مبین نت در کرج

خدمات سازمانی مبین نت در کرج

پهنای باند اختصاصی

نیاز به اینترنت در شرکت ها و سازمانها به لحاظ تفاوت گستره و تنوع کاربری ماهیتی متفاوت با آنچه به صورت اینترنت در چهارچوب خدمات عمومی ارائه می شود دارد. امروزه در فضای کسب و کار؛ دسترسی به خدمات اینترنت پرسرعت و قابل اطمینان یکی از ابزارهای موفقیت در هر سازمانی به شمار می آید.


شبکه خصوصی مجازی

شبکه اختصاصی مجازی مبین نت به دلیل بهره گیری از فناوری پیشرفته وایمکس، امکانات و ویژگی های منحصر به فردی را در اختیار مشتریان سازمانی قرار می دهد. به همین دلیل، سازمان ها و شرکت های بزرگی که نیازمند بستری امن، معتبر و باکیفیت برای برقراری ارتباط و تبادل اطلاعات میان نقاط و دفاتر اصلی خود هستند...


شبکه ملی بی سیم مبین نت

شرکت ارتباطات مبین نت با هدف ایجاد بستری مشابه اینترنت و در سطحی ملی، اقدام به ارایه خدماتی تحت عنوان اینترانت مبین نت نموده است. هدف از ارایه این سرویس امکان برقراری ارتباط محدود و ارزان برای مشتری هایی است که قصد ارتباط بین نقاطی در مناطق تحت پوشش مبین نت را دارند. این سرویس از نظر سطح خدمات مشابه سرویس اینترنت بوده و روی بستر وایمکس به صورت اشتراکی ارایه می شود. در این سیستم مشترک فقط به منابع درون این شبکه دسترسی خواهد داشت.


اینترنت سازمانی

اگر قصد خرید انبوه دارید مبین‌نت بر مبنای حجم قرارداد، تخفیف‌های قابل‌توجهی به شما ارایه می‌دهد. این تخفیف با کمیت خرید شما ارتباط مستقیم دارد. مبین‌نت در واحد فروش مستقیم خود در این موارد ارتباطات و خدمات خود را در بالاترین سطح و بهترین کیفیت ارائه می‌دهد....برای مشاهده اینترنت سازمانی مبین نت در کرج کلیک کنید.