دوشنبه 01 مرداد 1403

سرویس های اینترنت

سرویس های اینترنت


مبین نت
اسیاتک
رایتل

سرویس اینترنت بی سیم (WiMax) مبین نت

لطفا هنگام تکمیل فرم ثبت نام، اسکن کارت ملی و اسکن یکی از قبوض (آّب، برق، گاز، تلفن) را تهیه و ضمیمه نمایید

برای خرید وایمکس مبین نت، اولین قدم بررسی محل از طریق نقشه پوشش منطقه ایی مبین نت می باشد. ابتدا فایل مورد نظر را از لینک http://mobinnet.ir/coverage دریافت نمایید. 
بعد از پیدا کردن محل نصب مودم چنانچه منطقه مورد نظر داخل کادر سبز رنگ (سبز پرنگ) قرار داشت یعنی منطقه شما تحت پوشش وایمکس مبین نت می باشد. اگر خارج از کادر سبز رنگ بود به این معنی است که طبق محاسبات، آن نقطه دارای پوشش آنتن‌های مبین نت نیست. البته این نقشه حدودی است و هیچ گاه صد در صد تعیین کننده پوشش نقطه نیست و نقاطی بسته به عوارض طبیعی و غیرطبیعی در منطقه غیر سبزرنگ پیدا می‌شود که دارای پوشش است. لذا اگر منطقه شما خارج از ناحیه سبز رنگ باشد به شرط اینکه از محدوده سبز رنگ فاصله زیادی نداشته باشد با کارشناسان شرکت تماس گرفته و هماهنگی لازم را برای بررسی منطقه انجام دهید. لازم به ذکر است برای آندسته از کاربرانی که منطقه ایشان دارای پوشش مناسب نیست سرویس‌های دیگری توسط شرکت ارائه می‌گردد که از طریق همین سایت و یا با تماس تلفنی قابل ارائه می‌باشد.
در نظر داشته باشید! چنانچه کارشناس به محل اعزام و به هر دلیل فنی نتواند سرویس اینترنت را فعال و فرم نصب را تکمیل نماید مودم مرجوع گردیده و تمامی مبلغ پرداختی شما ارجاع داده شده تنها مبلغ 10600 تومان از مبلغ کل به عنوان حق کارشناسی کسر می گردد.